Smaller Default Larger

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. WINCENTEGO WITOSA  W BIEZDROWIE

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

 

Klasa IV

1.        

Grabarkiewicz Lilianna

6,00

2.        

Krzyżaniak Gabriela

5,91

3.        

Jambor Lena

5,82

4.        

Rybarczyk Lena

5,82

5.        

Białek Nikola

5,73

6.        

Ławniczak Michał

5,64

7.        

Machnicka Zofia

5,64

8.        

Nowak Amelia

5,64

9.        

Kapłon Nadia

5,55

10.     

Niezborała Maria

5,36

11.     

Nowak Agata

5,36

12.     

Raszewska Zuzanna Anna

5,36

13.     

Odrobna Julia Joanna

5,27

14.     

Frankowski Karol

5,18

15.     

Wójcik Nataniel

5,18

16.     

Waroś Szymon

5,00

17.     

Mądrawska Julia

4,91

18.     

Tyrchan Adrian

4,91

19.     

Robińska Barbara

4,82

20.     

Urban Patryk

4,82

Klasa V

1.        

Jaskulska Klaudia

6,00

2.        

Baranowska Marta

5,69

3.        

Kurasz Piotr

5,69

4.        

Chraplak Franciszek

5,62

5.        

Plura Antonina

5,46

6.        

Maciejewska Maria

5,31

7.        

Staszak Amelia

5,23

8.        

Ławniczak Karol Adrian

5,08

9.        

Rosada Filip

5,08

10.     

Otulakowski Jakub

5,00

Klasa VI

1.        

Mirecka Gabriela

5,00

2.        

Zastróżna-Stachowiak Weronika

4,92

3.        

Figas Gabriela

4,85

Klasa VIIa

1.        

Pruc Dagmara

5,93

2.        

Semkło Nikola

5,43

3.        

Grzybowska Zofia

5,36

4.        

Szczepanek Angelika

5,36

5.        

Góral Julia

5,29

6.        

Skrzypczak  Kacper

5,29

7.        

Grzechowiak Tomasz

5,07

8.        

Barłóg Adam Patryk

4,93

9.        

Olczyk Jakub

4,85

10.     

Nowak Justyna

4,79

11.     

Urban Joanna

4,79

Klasa VIIb

1.        

Konieczna Maria

5,86

2.        

Wróblewski Bartosz

5,64

3.        

Kosmowska Oliwia

5,43

4.        

Olczyk Dominik

5,36

5.        

Musiał Maria

5,14

6.        

Gaj Amelia

5,07

7.        

Witkowska Wiktoria

4,79

Klasa VIIIa

1.        

Hawryszkiewicz Oliwier

5,50

2.        

Nowak Łucja

5,44

3.        

Walorczyk Zuzanna

5,44

4.        

Wilkosz Wiktor

5,44

5.        

Kozłowski Paweł

5,28

6.        

Machnicki Wiktor Antoni

5,28

7.        

Stachowiak Patryk Mikołaj

5,28

8.        

Wilkosz Oliwier

5,28

9.        

Cojszner Rafał

5,17

10.     

Tyrchan Martyna

5,17

11.     

Fąferek Roksana

5,00

12.     

Frankowska Marta

4,94

13.     

Janiszewska Aleksandra

4,78

Klasa VIIIb

1.        

Wildaczyk Gabriela

5,61

2.        

Kuster Bartosz Jerzy

5,56

3.        

Piechowiak Mikołaj

5,50

4.        

Stasińska Gabriela

5,11

5.        

Pogorzelczyk Martyna

5,06

6.        

Proch Bartosz Józef

5,00

7.        

Woźniak Hanna

5,00

8.        

Marcinkowski Jan

4,89

9.        

Wylegała Paulina

4,89

10.     

Kudlińska Julia

4,78

 

Stypendium Burmistrza Miasta i Gminy Wronki w roku szkolnym 2021/2022 otrzymali:

  1. Grabarkiewicz Lilianna
  2. Krzyżaniak Gabriela
  3. Jambor Lena
  4. Rybarczyk Lena
  5. Białek Nikola
  6. Ławniczak Michał
  7. Machnicka Zofia
  8. Nowak Amelia
  9. Jaskulska Klaudia
  10. Baranowska Marta
  11. Kurasz Piotr
  12. Chraplak Franciszek
  13. Dagmara Pruc
  14. Konieczna Maria
  15. Wróblewski Bartosz
  16. Wildaczyk Gabriela

 

Sukcesy uczniów 2021/2022

Konkurs Plastyczny „Odblaskowo – bezwypadkowo Szamotuły – Wyróżnienie Marcelina Musiał, Marcin Jaskulski

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Zapobieganie pożarom” – Dyplom za udział: Marcelo Biniek, Gabriela Sajna, Hanna Odrobna

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Zapobieganie Pożarom” – Nagrodzony: Marcin Jaskulski - zakwalifikowanie się do eliminacji powiatowych i wojewódzkich.
Wyróżnienie: Jakub Rusinek, Anna Przybyszewska

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Zapobieganie pożarom” – Nagrodzeni: Krystian Jambor, Liliana Bartkowiak.

Wyróżnienie: Oliwia Karbowiak

Nicola Mikołajczak – Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastyczno-literackim         pt. „Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie” – Zachowaj Trzeźwy Umysł.

Zofia Pacholik – I miejsce w konkursie plastyczno-recytatorskim „Pani Wiosna” w Wronieckim Ośrodku Kultury

Gabriela Pietras – II miejsce w konkursie plastyczno-recytatorskim „Pani Wiosna” w Wronieckim Ośrodku Kultury

Marcel Owczarzak – Dyplom za udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Zapobieganie pożarom”

Kinga Krzewińska – Nagrodzona w Powiatowy Konkursie Plastycznym „Zapobieganie Pożarom”

Dagmara Pruc - Wronieckie Dyktando I miejsce

Weronika Idaszek (8a)-III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim 
A. Bartol w Chojnie

Oliwier Hawryszkiewicz(8a) zakwalifikował się do "Złotej Żaby"

Wyróżnienie dla Nicoli Mikołajczak z klasy IIB i Angeliki
Szczepanek z klasy VIIA w konkursie organizowanym przez Kampanię
Zachowaj Trzeźwy Umysł: „Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe
życie”.

Wyróżnienia dla Weroniki Idaszek w konkursie plastycznym 
organizowanym przez Powiatową Komendę Policji w Szamotułach: „I Ty
Możesz Zapobiegać Przemocy!”.

 Zdobycie II miejsca przez uczennicę klasy VIIIA Weronikę Idaszek w
konkursie organizowanym przez Powiatową Komendę Policji w Szamotułach:
„Uzależnienia niszczą marzenia”.

Konkurs „Moja mała Ojczyzna – Powstanie Wielkopolskie, jako jedyne zwycięskie powstanie polski – I miejsce w konkursie organizowanym przez ZS nr 1 we Wronkach

 

 

Starty Iskierek Rangi Mistrzowskiej sezon 2021/2022

03-04-2022 -  MISTRZOSTWA MAŻORETEK OKRĘGU PÓŁNOCNO-ZACHODNIEGO -Gostyń

2 miejsce Zuzanna Walorczyk, solo POM POM juniorki

2 miejsce Aniela Ociepa, solo POM POM seniorki

1 miejsce – miiniformacja POM POM juniorki Joanna Urban, Amelia Poznańska, Zofia Grzybowska, Adrianna Kwaśny, Zuzanna Walorczyk)

1 miejsce Joanna Urban, Amelia Poznańska, duo/trio POM POM juniorki

 

23-04-2022 – Mistrzostwa Mażoretek Polski Zachodniej – Góra 2022’

1 miejsce – miiniformacja POM POM seniorki (skład: Joanna Urban, Amelia Poznańska, Zuzanna Walorczyk)

1 miejsce Joanna Urban, Amelia Poznańska , Zofia Grzybowska duo/trio POM POM juniorki

1 miejsce Łucja Nowak, Aniela Ociepa duo/trio POM POM seniorki

2 miejsce Zuzanna Walorczyk, solo POM POM juniorki

3 miejsce Aniela Ociepa, solo POM POM seniorki

4 miejsce – Łucja Nowak solo POM POM seniorki

 

19-22.05.2022 – Mistrzostwa Polski Mażoretek i Cheerleaders – Kędzierzyn-Koźle 2022’

1 miejsce – miiniformacja POM POM seniorki Joanna Urban, Amelia Poznańska, Zofia Grzybowska, Zuzanna Walorczyk

1 miejsce Łucja Nowak, Aniela Ociepa duo/trio POM POM seniorki

2 miejsce Joanna Urban, Amelia Poznańska duo/trio POM POM juniorki

3 miejsce Zuzanna Walorczyk, solo POM POM juniorki

6 miejsce – Łucja Nowak solo POM POM seniorki

3 miejsce Aniela Ociepa, solo POM POM seniorki

 

17-19.06.2022 – Mistrzostwa Polski Mażoretek IAM – Tarnobrzeg

1 miejsce - Zuzanna Walorczyk, solo POM POM juniorki

1 miejsce – miiniformacja POM POM juniorki Joanna Urban, Amelia Poznańska,  Zofia Grzybowska, Adrianna Kwaśny, Zuzanna Walorczyk

1 miejsce – Łucja Nowak solo POM POM seniorki

1 miejsce -  Łucja Nowak, Aniela Ociepa duo/trio POM POM seniorki

1 miejsce - Joanna Urban, Amelia Poznańska duo/trio POM POM juniorki

7 miejsce - Aniela Ociepa, solo POM POM seniorki ( bez nominacji na WCH )

Nominacja na Mistrzostwa Świata Mażoretek, Opole 25-28.08.2022